Share

Kolašinac ušao s klupe, Arsenalu samo bod protiv Brightona! (VIDEO)

37.Kolo engleskog Premiershipa sastavilo je u Londonu ekipe Arsenala i Brightona.

Domaća ekipa otvorila je meč sjajno kada je u 9. minuti Aubameyang sa 11 metara pogodio mrežu gostiju za vodstvo Arsenala od 1:0.

Arsenal je čuvao rano stečeno vodstvo sve do 60. minute susreta kada je dosuđen novi jedanaesterac, ovaj put za gostujuću ekipu kojeg je u gol pretvorio Murray za 1:1.

Do kraja viđena je potpuna ofanziva Arsenala, dok su gosti u par navrata prijetili iz kontri, no nije viđeno više golova na današnjem meču te su ekipe podijelile po bod.

Arsenal ostaje na 5. poziciji sa 3 boda manje od Tottenhama koji je na zadnjem mjestu koje vodi u Ligu Prvaka sljedeće sezone. Ekipa Brightona nalazi se jedno mjesto iznad crvene zone sa 5 bodova više od Cardiffa koji je prvi u zoni ispadanja.