Share

Ovako slave Slavijini navijači nakon poraza, Englezi gledali u čudu

Slavija iz Praga izgubila je uzvratnu utakmicu četvrtfinala Europa lige u Londonu protiv Chelseaja 4:3 te se nakon poraza od 1:0 u prvoj utakmici oprostila od ovog takmičenja.

Slavija nije imala velike šanse za prolazak u polufinale jer su u prvoj utakmici ubjedljivo poraženi od Londonaca, ali to nije spriječilo navijače Slavije da masovno dođu u London. Na Stamford Bridgeu ih je bilo više od 2000 i cijelo vrijeme su bodrili svoje igrače koji su već u prvom poluvremenu gubili 4.1. Česi su se uspjeli vratiti jer su za dva minuta postigli dva gola i utakmicu doveli do neizvjesne završnice.

Gostujući navijači gromoglasno su pozdravili svoje junake nakon utakmice iako su ispali iz Lige Europe.