Share

Projektil Sanjina Prcića u remiju Strasbourga (VIDEO)

U okviru 32. kola Francuske Lige 1 Strasbourg Sanjina Prcića remizirao je protiv Guingampa rezultatom 3:3.

Nakon što su gosti poveli preko Thurama u 37. minuti domaći su to brzo anulirali golom u 39. minuti preko Ajorquera što je konačan rezultat prvog poluvremena.

Prednost gostima donio je Deaux u 63. minuti da bi par minuta kasnije povremeni reprezentativac BiH Sanjin Prcić fantastičnim golom poravnao na 2:2.

Preokret Strasbourga donosi Ajorquera svojim drugim golom na meču. No, gosti su uspjeli ostati ne poraženi jer je Sorbon u 86. minuti pogodio za konačnih 3:3.

Za kraj treba naglasiti kako je Prcić jedna od najbitnijih karika u igri Strasbourga koji je ove sezone osvojio francuski Liga kup.