Share

Remi u zanimljivoj utakmici: Mitrović donio bod Fulhamu na Cottageu

U prvom duelu šestog kola engleske Premier lige na Craven Cottageu bodove su podijelili Fulham i Watford rezultatom 1:1.

Bolje nije moglo početi za ekipu Watforda koja je zabilježila najbolji start jedne sezone u historiji kluba sa četiri pobjede u isto toliko utakmica.

Andre Gray je u drugoj minuti doveo Stršljenove u vodstvu i djelovalo je da gosti mogu do novog trijumfa. U prvom dijelu gost je bio bolji, ali je Fulham prijetio iz kontri.

Ipak, Slaviša Jokanović mijenja već na startu drugog dijela a Odoi i Ayite su donijeli znatno bolju igru Fulhama. To se isplatilo u 78. minuti kada je Aleksandar Mitrović poravnao rezultat.

Srbijanski reprezentativac je u 89. minuti glavom pogodio prečku i tako zamalo napravio kompletan preokret. Ipak, ostalo je 1:1.