Share

Tottenham u posljednjim minutama do tri boda, Southampton u 7. sekundi susreta do gola,pa na kraju iskockao!

U okviru 31. kola engleskog Premiershipa sastali su se Tottenham i Brighton, te Watford i Southampton.

Ekipa Tottenhama je očekivano dominirala tokom cijelog meča, no tek u posljednjim minutama susreta uspjeli su unovčiti svoju dominaciju te postići pogodak.

Trenutak odluke viđen je u 88. minuti susreta kada je Eriksen na asistenciju Allija pogodio za veliko radovanje domaćih navijača i za ostanak sva tri boda na Tottenham Hotspur Stadiumu.

U drugom večerašnjom susretu sastali su se Watford i Southampton.

Gosti su odma na startu, već u 8. sekundi susreta iskoristili grešku domaćih te je Long pogodio mrežu za rano vodstvo od 1:0. To je ujedno i najbrže postignuti pogodak u historiji elitnog takmičenja Engleske.

Pogledajte:

No, u 90. minuti susreta Andre Gray je primio jedan pas, te smjestio loptu u rašlje gostiju za ipak ostanak jednog boda na Vicarage Roadu.

Watford ostaje na 7. poziciji sa 50 bodova, a Southampton na 16. poziciji sa 6 bodova iznad crvene zone.